Zapiekanki Nowa Huta

Masz ochotę na pyszną zapiekankę z pieczarkami, boczkiem, szynką, ananasem, kurczakiem lun salami? Serdecznie zachęcamy Cię do sprawdzenia menu naszej restauracji, w której specjalnie dla naszych Klientów wypiekamy zapiekanki z pieca z dostawą w Nowej Hucie i w innych dzielnicach Krakowa. Zapewniamy, że u nas znajdziesz to, czego poszukujesz!
Nasz lokal słynie z przygotowywania znakomitej pizzy. Cieszy nas jednak to, że sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się również nasze trzydziestopięcio centymetrowe zapiekanki prosto z pieca. Serwujemy je naszym Klientom zarówno w naszym lokalu w krakowskiej Serenadzie, jak i z dostawą do ich domów lub biur. Jeśli i Ty masz ochotę na dobrą zapiekankę w Nowej Hucie, to koniecznie zapoznaj się z naszym menu, w którym znajdziesz między innymi takie zapiekanki jak: Pokusa (ser, pieczarki, szynka), Wiejska (ser, pieczarki, szynka, boczek), Firmowa (ser, pieczarki, cebula, salami, szynka), Diablo (ser, pieczarki, salami, tabasco, jalapeno) czy Szefa (ser, pieczarki, boczek, ogórek kons., prażona cebulka)
Wszystkie przygotowywane przez nas zapiekanki charakteryzuje bardzo dobry smak, które zawdzięczają: wypiekaniu w piecu, świeżym składnikom i temu, że w ich przygotowanie wkładamy serce.
Zależy nam na tym, abyś zamawiając nasze zapiekanki był nie tylko najedzony, ale też zadowolony. Dołożymy wszelkich starań, abyś nas polubił i w przyszłości zamówił u nas ponownie. Sprawdź więc nasze menu i zamów zapiekankę, na którą masz największą ochotę!