Pizza Nowa Huta Kraków

Cezar Pizza Express to ta pizzeria w Nowej Hucie w Krakowie, która przygotuje i dostarczy dla Ciebie tak smakowitą pizzę, że zwyczajnie się w niej zakochasz. Nie trać więcej czasu na poszukiwanie swojego gastronomicznego szczęścia, już dziś sprawdź nasze menu i zamów pizzę, która bardzo Ci posmakuje i którą dostarczymy Ci po prostu .
W menu naszego lokalu znajduje się szereg bardzo ciekawych i bardzo dobrych pizz, wśród których z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że powiemy, że w naszej karcie znajduje się niemal 40 rodzajów pizz, a z pewnością Twoja wyobraźnia podpowie Ci, że wybór po prostu musi być ogromny. Przykładami niezwykle popularnych w naszym lokalu pizz mogą być: Firmowa (Sos, Ser, Pieczarki, Czosnek, Boczek, Salami, Cebula, Ser mozzarella, Oregano), Góralska (Sos, Ser, Boczek, Oscypek, Żurawina, Oregano), Cezar VIP (Sos, 2 x ser, Wołowina, Papryka pepperoni, Czerwona fasola, Cebula, Przyprawy) czy też Parma (Sos, Ser mozzarella, Szynka, Pomidorki koktajlowe, Rukola, Ser parmezan, Bazylia).
Niezależnie od tego, którą pizzę z dostawą w Nowej Hucie zamówisz możesz być pewien, że trafi do Ciebie pizza o najwyższej jakości, która zachwyci Cię smakiem. Wszystko dlatego, że znamy i korzystamy ze sprawdzonych przepisów, dbamy o dobór najświeższych składników, a do tego każdą pizzę przygotowujemy z zaangażowaniem.
Zależy nam na tym, aby nasza pizzeria w Nowej Hucie w Krakowie postrzegana była jako lokal profesjonalny i lubiany. Dlatego też dbamy o każdego Klienta decydującego się na zamówienie starając się obsłużyć go szybko i kulturalnie. Każdy z naszych pracowników zrobi wszystko, abyś nas polubił i chętnie do nas wrócił zamawiając z dostawą czy też odwiedzając nasz lokal.
Już teraz sprawdź więc nasze internetowe menu i zamów swoją ulubioną pizzę. Możesz zrobić to zarówno przez internet, jak i kontaktując się z nami telefonicznie. Pamiętaj jednak, że zdecydowanie najwygodniejsza jest ta pierwsza metoda, która automatycznie pozwoli Ci na uregulowanie zamówienia przy zastosowaniu tej formy płatności, która dla Ciebie jest najbardziej wygodna!