MASZ OCHOTĘ NA PIZZę?

Właśnie dziś chciałbyś zjeść coś dobrego z dowozem? Wpadłeś na to, aby zamówić z dowozem pizzę na os. Avia w Krakowie? Świetnie trafiłeś. Zachęcamy Cię do zapoznania się z menu naszej restauracji, w której zamówisz nie tylko znakomitą pizzę, ale też burgery czy makarony, zapiekanki lub sałatki. Sprawdź nasze menu i przekonaj się, na co masz dziś największą ochotę!
zamow pizze

Dowozimy pizzę na os. Avia

Pracownicy w naszym lokalu, który specjalizuje się w wypiekaniu pizzy, serwują ją nie tylko na miejscu, ale też z dostawą. Zawsze dbaliśmy o to, aby naszym jedzeniem mogli cieszyć się mieszkańcy jak największej części miasta. Jeśli przeanalizujesz nasze strefy dostaw, to przekonasz się, że naszą pizzę dowozimy również na os. Avia. Jeśli i Ty mieszkasz właśnie w tej części Krakowa, to nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem pizzerii, w której zamówisz dziś jedzenie, ale po prostu zrób to u nas. Gwarantujemy Ci, że przygotowana przez nas pizza dotrze na Ciebie na czas i będzie smaczna, ciepła i świeża! Dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniani przez nas pracownicy przygotowywali pizzę w oparciu o sprawdzone składniki, których jakość oceniono najwyżej.
Dołącz do grona zadowolonych z nas Klientów, zapraszamy zarówno do lokalu, jak i do składania zamówień z dostawą bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub też poprzez kontakt telefoniczny!