Burgery Mistrzejowice

Masz ochotę na prawdziwego burgera, który swoim smakiem powali Cię na kolana? Już dziś skosztuj jednego z burgerów oferowanych w naszym lokalu. Zapewniamy Ci: 100% wołowiny, 100% satysfakcji i 100% chęć do zamówienia ponownie. Sprawdź sam i przekonaj się, że nasze burgery z dowozem do Mistrzejowic zwyczajnie Cię urzekną!
Dobry burger to nie tylko sprawdzony przepis, ale też odpowiednie mięso, świeże składniki i profesjonalny kucharz. U nas to wszystko otrzymujesz w pakiecie mogąc zjeść prawdziwego burgera, który smakuje po prostu wybornie. Wystarczy, że zapoznasz się z opiniami o naszym lokalu, a zrozumiesz, że u nas zwyczajnie warto zamówić, zwłaszcza jeśli lubi się smaczne jedzenie.
Przygotowując menu w naszym lokalu z burgerami w Mistrzejowicach zadbaliśmy o to, aby było ono bardzo zróżnicowane. To dlatego znajdziesz w nim około dwudziestu różnych burgerów, które różnią się pomiędzy sobą dodatkami. Przykładowymi burgerami dostarczanymi naszym Klientom są: BBQ Burger (wołowina 200g, sałata, bekon, pomidor, ogórek, cebula, ser sos BBQ), Diablo Burger w zestawie (wołowina 200g, sałata, ser, jalapeno, cebula, ketchup, majonez / zestaw: burger, frytki, sos i napój), Podwójny Burger Cezar w zestawie (wołowina 400g, sałata, cebula, bekon, ogórek, ser, musztarda, ketchup / zestaw: burger, frytki, sos i napój) czy Kids Burger w zestawie (wołowina 130g, ketchup / zestaw: burger, frytki, sos i napój).
Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z naszym pełnym menu znajdziesz w nim burgera, na którego akurat dzisiaj masz największą ochotę. Przypominamy, że zamówić możesz go telefonicznie lub online, korzystając z naszej strony internetowej!